Jak hodnotí školu samotní studenti? (reference)

Vojta - Police nad Metují

Ve škole jsem strávil dva fantastické roky. Překvapil mě skvělý přístup lektorů ke studentům. Lektoři vám doslova nalijí jazyk do hlavy, ani nevíte jak. Do školy jsem se těšil, což mě samotného překvapilo. Je vidět, že tady pomaturitní studium nějakou dobu dělají a maj to dokonale zmáklý. Vyučování končí chvíli po poledni, takže máte spoustu času na brigády a na "cool" studentský život.


Honza - Dvůr Králové nad Labem

Do školy jsem přišel, protože jsem se nedostal na VŠ. Prožil jsem zde super rok. Učitelé jsou skuteční profíci a dokážou studenty zaujmout jak ve škole, tak i na "pastime party" a na jiných akcích. Na zdrobnělinky pana ředitele a "kopiečky" se nedá zapomenout. Složil jsem v pohodě FCE a dostal se na dvě vejšky.


Tomáš - Stárkov

Za rok studia jsem udělal obrovský pokrok v angličtině. Super lektoři, bezva parta, zábavné učení. Mám FCE.


Jana - Náchod

Do školy jsem nastoupila po deseti letech od maturity během mateřské. Trochu jsem se bála, protože na střední školu nevzpomínám zrovna s láskou. Myslím, že tato jazykovka splnila moje očekávání. Přemýšlím, že až mi odroste druhé dítě, studium si zopakuju.


Pavel - Dolní Radechová

Oceňuju perfektní rozdělení do skupin. Všichni jsme ve skupině na stejné úrovni a udělala se super parta. Domácí příprava je u mě rovna nule. I při mém přístupu jsem za pár měsíců udělal větší pokrok než za devět let na základce a střední. Doporučuju, tady fakt vědí, jak se dělá škola.


Petra - Jičín

Na Pastime jsem šla na doporučení kámošky. Byla jsem v pětce a učili mě hlavně Stu a Hroch. Díky nim teď s přehledem studuju VŠ.


Image 0 -