PROČ SI VYBRAT JAZYKOVOU ŠKOLU PASTIME?

 1. Vyučujeme komunikativní metodou
  Proč studovat cizí jazyky? Nepochybně proto, aby jste se domluvili. Většina studentů, kteří k nám přicházejí, potřebují ovládnout jazyk na komunikativní úrovni. To znamená rozumět a hlavně mluvit. K tomu slouží komunikativní způsob učení. Jinými slovy budete mluvit a mluvit a mluvit. Každý týden probíráme jiná praktická témata použitelná v běžném životě. Výuku doplňujeme v hojné míře poslechy a filmovým materiálem. S komunikativním způsobem výuky máme 16 let zkušeností. 80% výuky tvoří konverzace. Gramatiku probíráme takovým způsobem, aby ji studenti pochopili. Strukturu anglické věty se nelze naučit, je nutné ji pochopit.
 2. Vyučujem v mini-skupinách (2 studenti) a malých skupinách (3 - 7 studentů)
  Základem komunikativního způsobu výuky je co nejmenší počet studentů ve skupině. Z tohoto důvodu neotvíráme skupiny s více než sedmi studenty.
 3. Vyučující výhradně s VŠ vzděláním a rodilí mluvčí
  Disponujeme stálým týmem mladých českých lektorů a rodilých mluvčích pod vedením Mgr. Jaroslav Hrocha. Výběr lektorů podléhá náročnému výběrovému řízení doplněnému praktickou částí. V praktické části jsou uchazeči o lektorskou činnost hodnoceni samotnými studenty.
 4. Tradičně nejnižší cena školného v regionu
  Od roku 1998 se snažíme zpřístupnit studium co nejširšímu okruhu zájemců. Nabízíme nejnižší cenu za jednu vyučovací hodinu v regionu.
 5. Měsíční splátky bez navýšení
  Školné můžete splácet měsíčně bez navýšení.
 6. Kontrola kavality výuky
  Kvalitu výuky v kurzech pravidelně kontrolujeme naším vnitřním auditem a pomocí anonymních dotazníků od studentů.
 7. Studijní materiál v ceně školného
  Cena školného je konečná a obsahuje veškerý studijní materiál. Naši studenti si nemusí kupovat studijní materiál.
 8. 1. měsíc na zkoušku bez placení školného
  Tímto dáváme našim novým studentům možnost bez jekéhokoli rizika vyzkoušet kvalitu našich služeb.
 9. Připravujeme ke zkouškám
  Od roku 1998 jsme připravili přibližně 1 000 studentů ke zkouškám KET, PET, FCE, CAE, SJZ. Jsme držiteli prestižních ocenění: "Zlatá kategorie pro přípravná centra na mezinárodní zkoušky", "The Highest Climber in the Addvantage Programme for Institutions in 2012/ 2013 - absolutní vítěz v celé ČR", "Největší přípravné centrum k mezinárodním zkouškám v regionu".
 10. Pořádáme letecké poznávací zájezdy do LONDÝNA a NEW YORKU za nejnižší ceny (viz. Pomaturitní denní studium)
  Zájezdy si organizujeme sami bez cestovní agentury a dokážeme tak cenu dostat na minimum. Cestovat mohou frekventanti všech typů studia a jejich rodinní příslušníci.
 11. Moderní výukové prostory
  Po 16 letech jsme se rozhodli pro změnu výukových prostor. Od příštího školního roku budeme vyučovat v moderních prostorách v centru Náchoda.
 12. Zachováváme kontinuitu výuky
  Díky kvalitnímu a stálému týmu lektorů nabízíme jistotu kontinuity výuky.
 13. Rozřazovací testy a vstupní konzultace zdarma
  S rozřazováním studentů do skupin dle vstupní znalosti máme bohaté zkušenosti jž od roku 1998. Studenti se často obávají nepříjemných pocitů, které vycházejí z nerovnocenné skupiny a nekvalitního rozřazení studentů. Toto se snažíme eliminovat pomocí kvalitních rozřazovacích testů a osobní konzultace.

Image 0 -