Dopolední, odpolední a večerní jazykové kurzy pro veřejnost

Cena za semestr (40 vyučovacích hodin)

  • malá skupinka (3 - 7 studentů): 2.990 Kč

Vyučující

VYUŽIJTE FINANČNÍ BONUSY A STUDUJTE LEVNĚJI O

10 % pro oba vytvoříte-li skupinku o 2 lidech
20 % pro všechny vytvoříte-li skupinku o 3 lidech
25 % pro všechny vytvoříte-li skupinku o 4 a více lidech
600 Kč při objednávce kurzu na celý rok
100 Kč při skládání mezinárodní zkoušky
Poznámka: Bonusy lze kombinovat.


Aktuální nabídka jazykových kurzů pro dospělé (obecná angličtina)


Těší se na Vás mladý tým výhradně vysokoškolsky vzdělaných profesionálních lektorů a rodilých mluvčích s několikaletou praxí pod odborným pedagogickým vedením Mgr. Jaroslava Hrocha. Náš tým tvoří pouze špičkoví profesionálové. Nyní máte příležitost vyzkoušet si výuku, která nás dostala mezi absolutní špičku v celé ČR v oboru pomaturitního studia.


PROČ SI VYBRAT JAZYKOVOU ŠKOLU PASTIME?


Rozvrhy kurzů stanovujeme na základě Vaší pokročilosti a Vašich časových požadavků - tedy nezrušíme Vám vypsaný kurz těsně před zahájením pro nedostatek zájemců.


Na základě Vaší přihlášky Vás budeme telefonicky kontaktovat a v případě zájmu si domluvíme osobní schůzku. Na schůzce přesně zhodnotíme Vaši pokročilost a dle Vašich časových požadavků Vás zařadíme do kurzu. Tato schůzka je samozřejmě zdarma. Nikdy nepoužíváme on-line testy (hodnotí pouze pasivní znalost jazyka). Školní rok začíná v týdnu od 10. 9. 2018. (Veškeré info na 602 967 099, Mgr. Jaroslav Hroch)

ZÁPISY DO KURZŮ

Pokud nevyžadujete výše uvedenou osobní schůzku zdarma, zveme Vás k zápisům do jazykových kurzů pro veřejnost. Během zápisů přesně určíme Vaši pokročilost a dle Vašich požadavků vybereme ten nejvhodnější kurz. K zápisu se můžete dostavit i v případě, že předem nezašlete přihlášku ke studiu. Pokud se Vám žádný z termínů nehodí, volejte naši infolinku 602 967 099. Domluvíme si náhradní termín zápisu.


Nastoupit ke studiu můžete i v průběhu školního roku.


Image 0 -